Półmaska AYC 300 V Unimed z zaworkiem

Półmaska filtrująca z zaworem wydechowym, wykonana jest z wielowarstwowego materiału filtrującego PP w tym meltblown. Zawiera gumowe nagłowie oraz zacisk umożliwiający dopasowanie półmaski w okolicach nosa.


Normy: Posiada certyfikat 2163-PP1414 Produkt podlega nadzorowi Jednostki Notyfikowanej 2163 zgodnie z rozporządzeniem (UE) 2016/425 Zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu i Rady UE 2016/425 ustanawiającym wymagania techniczne dla wyrobów kategorii III Zgodny z zasadniczymi wymaganiami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa zharmonizowanej normy technicznej EN 149:2001+A1:2019 Do oceny zgodności wystawiane jest świadectwo badania UE o numerze seryjnym 2163-PPE-1596, po przeprowadzeniu wszystkich ocen technicznych na zgodność z roporządzeniem i normami zharmonizowanymi przez: UNIVERSAL CERTYFICATION, SURVEILLANCE SERVICES and TRADE CO (jednostka notyfikująca nr. 2163
Specyfikacja produktu: Półmaska filtrująca z zaworem wydechowym, wykonana jest z wielowarstwowego materiału filtrującego PP w tym meltblown. Zawiera gumowe nagłowie oraz zacisk umożliwiający dopasowanie półmaski w okolicach nosa.
Ogranicza przedostawanie się cząstek zakaźnych do wewnątrz, tym samym zakażenia osoby noszącej maseczkę. Stanowi bardzo skuteczną ochronę przed drobnoustrojami wchłanianymi drogą inhalacyjną (przed osadzeniem się na błonach śluzowych materiału zakaźnego) Półmaska nie dostarcza tlenu.
Zastosowanie: Wszędzie tam gdzie występuje zagrożenie na kontakt z niebezpiecznymi cieczami, wirusami oraz bakteriami:
- placówki ochrony zdrowia
- gabinety stomatologiczne
- przemysł farmaceutyczny
- placówki SANEPiD
- laboratoria
- utylizacja odpadów
- czyszczenie przemysłowe
- odkażanie pomieszczeń
- w przetwórstwie spożywczym
Uwaga!!! Nie używać podczas gaszenia pożarów!!! Półmaska nie może zapewnić odpowiedniej szczelności w przypadku noszenia jej przez osoby nieogolone lub noszące zarost na brodzie!!!